Budowa boiska

Informujemy, że mamy gotowy plan budowy boiska dla uczniów naszej szkoły. Obejmuje on boisko do piłki nożnej/ręcznej, boisko do siatkówki, bieżnie ze skocznią w dal oraz plac zabaw. Na dobry początek udało się nam uzyskać wsparcie od jednej Fundacji w wysokości 100 000 zł.
Kwota ta nie pokryje jednak całości inwestycji. Szukamy wsparcia od osób prywatnych i firm, dzięki którym moglibyśmy podjąć prace budowlane. Zgromadzenie NSJ ze względu na obecnie prowadzone prace remontowe w szkole oraz szeroki ich zakres nie jest w stanie przeznaczyć na ten cel żadnych funduszy.

Prosimy o rozpropagowanie idei budowy boiska dla naszych uczniów. Jeśli ktoś z Państwa ma możliwość wsparcia tej inwestycji poprzez przekazanie darowizny, wykonanie robót budowlanych, ofiarowanie materiału budowlanego lub pomoc w innej formie prosimy o kontakt
z s. Dyrektor.  Poniżej przedstawiamy rzuty boisk, bieżni i skoczni oraz projekt zagospodarowania terenu w którym znajdziecie Państwo informacje dotyczące materiałów potrzebnych do budowy boiska sportowego oraz ich ilości.

Plan zagospodarowania terenu

Jeśli są Państwo chętni wesprzeć finansowo naszą inwestycję prosimy o wpłaty na nr konta:

10 1020 4955 0000 7102 0200 4661 z dopiskiem: boisko