Budowa boiska

Informujemy, że rozpoczęliśmy budowę boiska do piłki siatkowej dla uczniów naszej szkoły. Nasz plan obejmuje także boisko do piłki nożnej/ręcznej bieżnie ze skocznią w dal oraz plac zabaw.
Szukamy wsparcia od osób prywatnych i firm, dzięki którym moglibyśmy podjąć prace budowlane. Wszystkich pragnących wesprzeć budowę boiska informujemy, że można to dokonać także jako darowizna na cele oświatowo-wychowawcze i odpisać od podatku.

Poniżej przedstawiamy rzuty boisk, bieżni i skoczni oraz projekt zagospodarowania terenu w którym znajdziecie Państwo informacje dotyczące materiałów potrzebnych do budowy boiska sportowego oraz ich ilości.

Plan zagospodarowania terenu

Jeśli są Państwo chętni wesprzeć finansowo naszą inwestycję prosimy o wpłaty na nr konta:

10 1020 4955 0000 7102 0200 4661 z dopiskiem: boisko