Aktualności przedszkolne

Podaruj 1% swojego podatku!

02-03-2021

Poniżej zamieszczamy plakaty zawierające informacje niezbędne do udzielenia wsparcia, potrzebującym dzieciom w ramach kwoty z 1% z należnego podatku dochodowego od osób fizycznych, przekazywanych organizacjom pożytku publicznego. Zachęcamy do pomocy!

„Trudne wierszyki łamiące języki”
„Trudne wierszyki łamiące języki”

26-02-2021

Drodzy Rodzice!

Dnia 09.04.2021 r. o godz. 10.00 w naszym przedszkolu odbędzie się II etap konkursu recytatorskiego pt.. „Trudne wierszyki łamiące języki”. Wiesze recytowane przez dzieci w tym konkursie będą zawierać słowa „trudne” do wypowiedzenia pod kątem artykulacyjnym.  W II etapie konkursu wezmą udział zwycięzcy pierwszego I etapu pt. „Cztery pory roku”, który odbył się jesienią w naszym przedszkolu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ochotników w wieku od 4 do 6 lat. Wiersze zwycięzcom I etapu wybierają wychowawczynie. Ochotnikom Rodzice dzieci i przesyłają je przez e-dziennik wychowawczyniom do 15.03.2021 r.

Zapraszamy!

Przyjaciele w Czadzie
Przyjaciele w Czadzie

23-02-2021

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie naszej szkoły oraz wychowankowie przedszkola w ramach Wielkiego Postu zbierali nasiona takich warzyw jak: kapusta, cebula, burak, marchew, ogórek, kalafior, kalarepa, które zostały wysłane do szkoły w Czadzie. Paczka nasion w Polsce kosztuje niewiele, zaś w Afryce Środkowej nasiona są bardzo drogie.
Dla nas to niewielki wydatek, a dla dzieci w Czadzie możliwość zjedzenia posiłku. Za zebrane datki zakupiliśmy system nawadniający pomagający w nawadnianiu roślin i gleby oraz opłaciliśmy przesyłki, a sekatory ogrodnicze umożliwiające przycinanie drzew i krzewów oraz złączki do węży ogrodowych otrzymaliśmy od darczyńcy. Otrzymaliśmy krótką fotorelację od s. Doroty Zych RSCJ, która pracuje na misji w Czadzie. Zachęcamy do oglądnięcia w zakładce  Przyjaciele w Czadzie.

Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty Szkoły

22-02-2021

W tym roku szkolnym Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej Sacré Coeur przybrał nową formę: https://youtu.be/qp3P3J-BIEA Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmy oraz dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w powstanie tego filmowego dzieła!

Zapisy na nowy rok przedszkolny 2021/2022!
Zapisy na nowy rok przedszkolny 2021/2022!

17-02-2021

Drodzy Rodzice,

Ruszają zapisy na nowy rok przedszkolny 2021/2022.
Zainteresowanych Rodziców zapraszamy do zakładki "Rekrutacja" w celu zapoznania się z regulaminem zapisów, aby Państwa dziecko mogło rozpocząć edukację w naszym przedszkolu. 

Rok św. Józefa

17-02-2021

W roku św. Józefa zachęcamy by w modlitwie polecić sprawy swoich rodzin św. Józefowi.
W naszej kaplicy jest figura św. Józefa oraz skrzynka na podziękowania i prośby do św. Józefa.

Wielki Post 2021

17-02-2021

Rozpoczął się Wielki Post. Zachęcamy wszystkich uczniów w duchu pracy nad sobą, aby każdego dnia zadali sobie pytania - CO DZISIAJ CHCĘ POKONAĆ W SOBIE? W ramach Jałmużny Wielkanocnej nasza placówka zaprasza do składania ofiar do puszki w kaplicy. Dary te będą przekazane na pomoc mieszkańcom Syrii. Życzymy owocnego przeżycia 40 dni nawrócenia, pokuty i miłości wyrażonej w modlitwie i dobrych czynach.

Wiosenna sesja fotograficzna

09-02-2021

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że dnia 25.02.2021 r. (czwartek) od godz. 8:30 w naszej placówce będzie p. Jarek Gacek - fotograf. Dla osób chętnych będzie robił zdjęcia wielkanocne wg poniższych wzorów.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o składanie zamówienia przez e-dziennik do sekretariatu. Wiadomość powinna zawierać: imię i nazwisko dziecka/ucznia, grupę/klasę, wersja zdjęcia oraz rodzaj wydruku- komplet lub 1/2 kompletu. Zapisy są możliwe do 19.02.2021 r. Wzory zdjęć znajdują się po kliknięciu "Czytaj więcej".

Baśniowy Bal Karnawałowy!

04-02-2021

Zapraszamy wszystkie dzieci na BAŚNIOWY BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się dn. 09.02.2021 r. (wtorek) dla grup: Biedronki, Jeżyki, Krasnale i Żabki oraz dn.10.02.2021 r. (środa)  dla grup: Słoneczka, Pszczółki, Motylki, Misie, Sowy.

Zdjęcia wielkanocne w przedszkolu

27-01-2021

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że dnia 04.02.2021 r. (czwartek) Pan fotograf Jacek Płaneta z Pracowni Filmu i Fotografii "Margot" będzie robił zdjęcia wielkanocne wg poniższego wzoru. Zdjęcia będą robione każdemu dziecku w przedszkolu - nie trzeba się będzie zapisywać.

Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt!

22-12-2020

Podziękowanie
Podziękowanie

22-12-2020

Drodzy Rodzice,

Serdecznie dziękujemy za wsparcie podczas Świątecznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Państwa datki pomogą nam urzeczywistnić nasze plany związane z budową kompleksu sportowego.

Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

08-12-2020

Serdecznie zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Znajdziecie tam Państwo ręcznie robione na szydełku bombki na choinkę, ozdoby świąteczne, dekoracje okienne oraz ozdoby na stół. Kiermasz będzie trwał od 10 do 14 grudnia 2020 r. w godz. 7:00-16:00, a stoisko znajdowało się będzie we wiacie Szkoły Podstawowej Sacré Coeur. Dochód ze sprzedaży ozdób świątecznych przeznaczony będzie na budowę kompleksu sportowego w naszej placówce.

"Otwórz serce dla zwierzaka"

07-12-2020

W nawiązaniu do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Razem na Święta" mającej na celu niesienie pomocy innym w naszym przedszkolu - grupy Biedronki i Jeżyki organizują świąteczną zbiórkę dla zwierząt, które są pod opieką schronisk "OTOZ Animals" oraz "Azyl". Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę i pomoc zwierzakom przynosząc karmy dla psów i kotów, smakołyki, koce, obroże, szelki, smycze dla psów i kotów oraz zabawki dla zwierząt. Rzeczy prosimy o przynoszenie i pozostawianie na portierni. Zbiórka trwa od 8 do 18 grudnia 2020 r. !

"Razem na Święta"
"Razem na Święta"

03-12-2020

Nasze przedszkole i szkoła włączyliśmy się do udziału w kolejnej edycji akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. „Razem na Święta”.

Celem tej inicjatywy jest zachęcenie dzieci i uczniów do niesienia pomocy innym, jak również do budowania wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Uczniowie w ramach akcji "Razem na Święta mogą m.in: wykonać kartki z życzeniami świątecznymi i przekazać je sąsiadom (np. wrzucić do skrzynek pocztowych), samodzielne przygotować słodkie upominki (np. pierniczki) i obdarować nimi sąsiadów albo osoby potrzebujące z najbliżej okolicy, przygotować ozdoby świąteczne dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół, zaoferować pomoc osobom chorym lub starszym w przedświątecznych zakupach, zorganizować zbiórki darów dla schroniska dla zwierząt, przygotować kartki dla kombatantów i Rodaków na Kresach czy wesprzeć organizacje oferujące pomoc Polakom i Polonii za granicą. 

Pamiętajmy, że ze względu na stan epidemii działania realizowane w ramach akcji „Razem na Święta” powinny mieć bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.  

Adwent!
Adwent!

27-11-2020

Drodzy Rodzice,

Podczas tegorocznego Adwentu zapraszamy wszystkich do modlitwy o pokój w naszych sercach, w rodzinach, w Ojczyźnie i na świecie. Zadbajmy także o to by nasza modlitwa była poparta dobrymi uczynkami i postawą otwartych oczu, wrażliwego serca i pomocnych dłoni dla tych którzy są wokół nas. W przedszkolu w kaplicy jest dekoracja symbolizująca schodzenie Pana Jezusa na ziemię. W koszyczku jest sianko, które za dobre uczynki dzieci będą przekładać do pustej kołyski przygotowanej dla Pana Jezusa. Ponadto dzieci będą losować figurkę Pana Jezusa, którą na jeden dzień przyniosą do domu. Każdego dnia figurka będzie ozonowana. Zachęcamy Państwa do wspólnej modlitwy w gronie rodzinnym.

11 listopada – Dzień Niepodległości

09-11-2020

11 listopada obchodzimy najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą Ministerstwa Obrony Narodowej pt. "Szanuj, Kochaj, Chroń". Opisuje ona prawidłowe sposoby prezentowania flagi i innych symboli narodowych. Wskazuje również, jaką postawę przyjąć w czasie śpiewania hymnu, a także wymienia najczęściej popełniane błędy podczas wykonywania „Mazurka Dąbrowskiego”.

"Mała książka - wielki człowiek"
"Mała książka - wielki człowiek"

16-10-2020

W imieniu Wójta Gminy Tarnów zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Mała książka - wielki człowiek". Każde dziecko, które z Rodzicem od 2 listopada 2020 r. odwiedzi bibliotekę biorącą udział w projekcie otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a za każdą wypożyczoną książkę z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę. Po zebraniu 10 naklejek zostanie uhonorowany imiennym dyplomem oraz otrzyma drobny czytelniczy upominek. Szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie: http://www.gmina.tarnow.pl/nowastrona/index.php/660-gminne-biblioteki-w-ogolnopolskiej-akcji-mala-ksiazka-wielki-czlowiek

Msza św. na rozpoczęcie roku przedszkolnego
Msza św. na rozpoczęcie roku przedszkolnego

25-09-2020

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że Msza Święta na rozpoczęcie roku przedszkolnego dla wychowanków Przedszkola i Rodziców będzie
14 października 2020 r. (środa) o godz. 15:30 w kościele św. Stanisława Kostki. Celebrans ks. Piotr Pasek.
Prosimy o zarezerwowanie czasu w Państwa kalendarzu rodzinnym.

Nakrętki dla Zuzi!

16-09-2020

Zbieramy nakrętki na rehabilitację Zuzi. Włącz się do akcji i pomóż!

Zabawa ze światłem i cieniem - fotobrazy i fotokalendarze

08-09-2020

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że dnia 29.09.2020 r. (wtorek) od godz. 8:30 w naszej placówce będzie p. Jarek Gacek - fotograf. Dla osób chętnych będzie robił zdjęcia do kalendarzy oraz fotoobrazów wg poniższych wzorów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o informacje przez e-dziennik do sekretariatu. Wiadomość powinna zawierać: imię i nazwisko dziecka, grupę, wzór zdjęcia oraz rodzaj wydruku- wielki zestaw, sam kalendarz czy fotoobraz. Zapisy są możliwe do 24.09.2020 r.

Projekt Zdrowo i Sportowo

06-09-2020

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie Zdrowo i Sportowo. Zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących poszczególnych zadań.

Zasady obowiązujące od 1 września 2020 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Sacré Coeur w Tarnowie
Zasady obowiązujące od 1 września 2020 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Sacré Coeur w Tarnowie

31-08-2020

1.   Przedszkole Sacre Coeur jest otwarte w godz. 6:00-17:00, a Szkoła Podstawowa Sacré Coeur w godz. 6:30 – 17:00.
2.   Do placówki mogą uczęszczać wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych.
3.   W przypadku zaobserwowania u ucznia/dziecka objawów mogących wskazywać na infekcję dróg oddechowych, w tym gorączkę i kaszel, uczeń/dziecko zostanie odizolowane od innych, a rodzice zostaną niezwłocznie    powiadomieni o konieczności odebrania ucznia/dziecka ze szkoły/przedszkola.
4.   Przy wejściu do placówki mierzona jest temperatura termometrem bezdotykowym.
5.    Rodzice nie wchodzą na teren placówki. Po wejściu dzieci/ uczniowie są pod opieką personelu. Rodzice nie wchodzą na plac zabaw i nie mogą tam przebywać.
6.    W szkole i przedszkolu zostały wydzielone trzy strefy: strefa ucznia/dziecka, strefa rodzica, strefa żywieniowa.
7.    W strefie rodzica przebywają maksymalnie 3 osoby, które wcześniej umówiły się na spotkanie. Obowiązują tam założenie maseczki i dezynfekcja rąk.
8.    Uczniowie szkoły przynoszą swoje bidony z wodą, które w miarę potrzeby będą uzupełniane. Nie dotyczy to dzieci przedszkolnych, które będą korzystać z kubków jednorazowych.
9.    Dzieci oraz uczniowie nie przynoszą swoich zabawek, gier oraz książek.
10.   W kontaktach z pracownikami należy zachować bezpieczny dystans, min. 1,5 metra.

1 września - rozpoczęcie roku przedszkolnego 2020/2021
1 września - rozpoczęcie roku przedszkolnego 2020/2021

31-08-2020

Dnia 1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2020/2021. Przedszkole czynne jest w godz. 6:00-17:00.
Informujemy, że w związku z nowym rokiem grupy przedszkolne otrzymały nowe nazwy:

* Pszczółki będą Żabkami
* Motylki będą Krasnalami
* Krasnale będą Sowami
* Żabki będą Misiami
* Misie będą Biedronkami
* Sowy będą Jeżykami
Powstają też 3 nowe grupy dzieci 3-letnich: Motylki, Pszczółki i Słoneczka.

Informuję, że w grupie Misie nową wychowawczynią jest p. mgr Urszula Barnaś, a w grupie Żabki p. mgr Katarzyna Grajdura.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci :)

Proces adaptacji dziecka w przedszkolu - Harmonogram oraz wskazówki dla Rodziców!

20-08-2020

Dobro i bezpieczeństwo dziecka są priorytetami w naszej pracy. Ze swej strony zapewniamy Państwa o naszym zaangażowaniu i wsparciu w procesie adaptacji Państwa Pociech oraz w ich wychowanie i wszechstronny rozwój. Połowa sukcesu w adaptacji malucha do przedszkola to przekonanie rodziców, że przedszkole jest najlepszym środowiskiem stymulującym jego rozwój. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Tygodnia Adaptacyjnego w naszej placówce.

Tydzień Adaptacyjny
Tydzień Adaptacyjny

17-08-2020

Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że Tydzień Adaptacyjny dla dzieci 3-letnich odbędzie się w dn. 25.08.2020 (wtorek) - 31.08.2020 (poniedziałek) w godz. 9:00-11:30. Celem tygodnia adaptacyjnego jest przygotowanie dzieci do rozstania się z rodzicami i pozostania w przedszkolu w możliwie jak najmniej stresujący i przyjazny sposób zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczne wakacje!
Bezpieczne wakacje!

26-06-2020

Wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i kadry pedagogicznej. Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny podkreśla jak ważne jest, aby odpoczynek przebiegał w bezpiecznych warunkach. W tym celu opracowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Opisane procedury służą ograniczeniu ryzyka zakażenia dzieci i młodzieży oraz kadry podczas zorganizowanego wypoczynku letniego w czasie trwania epidemii COVID-19 na terenie kraju. Zachęcamy do zapoznania się.

Wytyczne MEN, MZ oraz GIS dla organizatorów wypoczynku dla dzieci

Kształcenie na odległość w przedszkolu przedłużone do 26 czerwca br.
Kształcenie na odległość w przedszkolu przedłużone do 26 czerwca br.

04-06-2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że do 26 czerwca 2020 r. kontynuujemy kształcenie na odległość w Przedszkolu Sacre Coeur.

Dyżur telefoniczny psychologa!

24-04-2020

Drodzy Rodzice,

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna na czas ograniczenia swojego funkcjonowania w tradycyjnej formie uruchomiła dla Państwa specjalny dyżur telefoniczny psychologa.

Dyżur logopedów!

22-04-2020

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Tarnowie uruchamia dla Państwa specjalne dyżury logopedów. 

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych przedłużone do 26 kwietnia br.
Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych przedłużone do 26 kwietnia br.

14-04-2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że do 26 kwietnia 2020 r. kontynuujemy kształcenie na odległość w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Sacre Coeur.

Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt!

09-04-2020

"Jak często dopiero tam, gdzie kończą się słowa, zaczyna się modlitwa.
Modlitwa bez słów. Może nią być milczenie, płacz, wsłuchiwanie się w tajemnicę."
/ks. J. Twardowski /

Niech nadchodzące dni będą wsłuchiwaniem się w tajemnicę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa. Niech będzie to czas osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym w ciszy swego serca. Życzę dużo zdrowia, pokoju ducha, radości serca, nadziei i wiary w moc Boga, który przywraca do życia i może uczynić wszystko.

Z zapewnieniem o pamięci w modlitwie.

s. Bogusława Ochał
dyrektor

Rekrutacja
Rekrutacja

01-04-2020

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno - wychowawczych - Rodzicom zainteresowanym zapisem swojego dziecka do naszego przedszkola na rok przedszkolny 2020/2021 umożliwiamy składanie wymaganych dokumentów (Karta Zgłoszenia Dziecka) w wersji elektronicznej poprzez przesłanie wyżej wymienionych formularzy na adres mailowy: pnznsj@gmail.com
Po wznowieniu zajęć przedszkolnych sekretariat będzie kontaktował się z Państwem w celu umówienia się na spotkanie rekrutacyjne z s. Dyrektor.

Formularze do uzupełnienia znajdują się w zakładce Rekrutacja w wersji .doc oraz .pdf

Odbiór podręczników - kształcenie na odległość
Odbiór podręczników - kształcenie na odległość

27-03-2020

Drodzy Rodzice,

W związku z nauczaniem na odległość informuję, że od 25 marca 2020 r. realizujemy zajęcia z podstawy programowej.
W związku z tym bardzo prosimy o odebranie podręczników z przedszkola/szkoły. Można to zrobić w najbliższy poniedziałek w godz. 8:00-9:00 lub 16:00-17:00. Wejść do placówki należy od strony szkoły.

W przypadku braku możliwości odbioru podręczników w wyznaczonym terminie prosimy o kontakt z sekretariatem poprzez e-dziennik podając nr telefonu w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru podręczników.

s. Bogusława Ochał
dyrektor

Utrudniony dostęp do e-dziennika
Utrudniony dostęp do e-dziennika

25-03-2020

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem przez MEN kształcenia na odległość od dn. 25 marca 2020 r. w godzinach przedpołudniowych mogą Państwo zaobserwować trudności z połączeniem się lub zalogowaniem do e-dziennika. Jest to problem techniczny pojawiający się w całej Polsce wynikający z korzystania zbyt dużej ilości osób (rodziców, uczniów, nauczycieli) z dziennika w tym samym czasie.

Motywowanie i wspieranie dziecka w zdalnym nauczaniu

23-03-2020

Drodzy Rodzice!

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej czasowego kształcenia na odległość chcielibyśmy przedstawić kilka wskazówek, które pomogą Wam zorganizować zdalne nauczanie w waszych domach.

Kształcenie na odległość
Kształcenie na odległość

23-03-2020

Drodzy Rodzice,

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Ministerstwo Edukacji wprowadziło kształcenie na odległość w okresie czasowego (w dn. 25.03-10.04.2020r.) ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych. W tym czasie nauka jest realizowana na odległość.

O wszystkich postanowieniach w tej kwestii będziemy informować Państwa przez e-dziennik. Apelujemy o systematycznie sprawdzanie wiadomości.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

11-03-2020

Drodzy Rodzice,

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego z dnia 11.03.2020 r., od 16-25 marca 2020 r. zawieszam zajęcia dydaktyczno- wychowawcze w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Sacré Coeur.

Zaś w dniach 12-13 marca 2020 r. (czwartek-piątek), placówka będzie pełniła funkcję opiekuńczą. Jeżeli Państwo mają możliwość zapewnienia opieki swoim dzieciom, proszę o pozostawienie ich w domu. Zachęcam do zapoznania się z wytycznymi dla Rodziców, zawartymi na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej:

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach?fbclid=IwAR0aQo0YwHZsFx-hK4BivCcXFlyvAJ4Y6zccjXtiJcaPLaYgLmKpX_SuT6w

s. Bogusława Ochał
dyrektor

Dzień otwarty w naszej szkole!

21-02-2020

Zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi, którzy są zainteresowani zapisem dziecka do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Deklaracja zgłoszenia dziecka na dyżur
Deklaracja zgłoszenia dziecka na dyżur

07-01-2020

Drodzy Rodzice!
Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji potrzeby skorzystania z wyznaczonych dni dyżurowych w przedszkolu w okresie ferii zimowych do dnia 15.01.2020 r. W przypadku braku deklaracji uznajemy, że Państwa dziecko nie będzie korzystało z dyżuru. Prosimy o przemyślane zapisy, gdyż od liczby uczestników dyżuru uzależniona jest organizacja pracy całego przedszkola.

Dziękujemy!
Dyrekcja i nauczyciele przedszkola.

Msza Święta Bożonarodzeniowa
Msza Święta Bożonarodzeniowa

06-12-2019

Informujemy, ze Msza Święta Bożonarodzeniowa dla wychowanków Przedszkola i Rodziców będzie 19 grudnia 2019 r., czwartek, godz. 15:30. Prosimy o zarezerwowanie czasu w Państwa kalendarzu rodzinnym.

Budowa boiska rozpoczęta!
Budowa boiska rozpoczęta!

29-10-2019

Drodzy Rodzice,

Rozpoczęliśmy budowę boiska dla uczniów naszej szkoły. Dziękujemy za dotychczasową okazaną pomoc i wsparcie materialne. Wszystkich pragnących wesprzeć budowę boiska informujemy, że można to dokonać także jako darowizna na cele oświatowo-wychowawcze i odpisać od podatku VAT.  W zakładce "O szkole -> Budowa boiska" znajdują wszystkie informacje dotyczącego tego przedsięwzięcia.

Opłaty w przedszkolu
Opłaty w przedszkolu

09-10-2019

Bardzo prosimy o uregulowanie zaległych opłat. Informacje o wysokości kwoty były wysyłane na E-Dziennik. Jeśli ktoś ma kłopot z wejściem do E-Dziennika - wiadomość o wysokości opłaty może otrzymać w sekretariacie.

Piknik Rodzinny
Piknik Rodzinny

06-09-2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 14.09.2019 r. (sobota) od godz. 9:30. Zarezerwuj swój czas na super zabawę! Więcej informacji wkrótce :)

Zebranie z Rodzicami
Zebranie z Rodzicami

02-09-2019

Dnia 04.09.2019 r. (środa) o godz. 16:00 odbędzie się pierwsze zebranie z Rodzicami w nowym roku przedszkolnym 2019/2020.

Przyjaciele w Czadzie
Przyjaciele w Czadzie

09-07-2019

W minionym roku uczniowie naszej szkoły oraz wychowankowie przedszkola w ramach Wielkiego Postu miały możliwość podzielenia się słodyczami z dziećmi z Czadu. Łącznie zebraliśmy 20 kilogramów cukierków, które zostały wysłane do naszych koleżanek i kolegów w Afryce Środkowej. Otrzymaliśmy krótką fotorelację od s. Doroty Zych RSCJ, która pracuje na misji w Czadzie. Zachęcamy do oglądnięcia w zakładce Przyjaciele w Czadzie.

Mania Pomagania

01-07-2019

W imieniu Wójta Gminy Tarnów oraz Dyrektora radia RDN Małopolska zapraszamy na wydarzenie charytatywne "MANIA POMAGANIA", które odbędzie się 13 lipca 2019 r. od godz. 16:00 na boisku LKS Victoria w Koszycach Małych.

Wypieki
Wypieki

24-05-2019

Drodzy Rodzice,

Prosimy o dostarczenie upieczonych ciast na Piknik Rodzinny w sobotę  (25.05.2019 r. ) do godziny 8:00.
Ślicznie dziękujemy!

Prace plastyczne na licytację!

20-05-2019

Przedstawiamy prace plastyczne dzieci przygotowane na licytację podczas Pikniku Rodzinnego dn. 25.05.2019 r. (sobota). Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na budowę boiska. Zachęcamy Państwa do udziału w licytacji i wsparcia przedszkola w realizacji inwestycji.

Międzyprzedszkolny Turniej Piłkarski już jutro!
Międzyprzedszkolny Turniej Piłkarski już jutro!

17-05-2019

Przypominamy, że Międzyprzedszkolny Turniej Piłkarski odbędzie się już jutro (18.05.2019 r.) na Hali TOSiR, ul.Krupnicza 8a w godzinach od 8:30 do 12:30. Organizatorem Turnieju jest Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Tarnowie. Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia naszej reprezentacji poprzez kibicowanie na trybunach.
Prosimy o zabranie atrybutów kibica.

Dzień Otwarty w klasztorze

15-05-2019

Siostry Sacré Coeur serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty w klasztorze, który odbędzie się 19 maja 2019 r. (niedziela) o godz. 15:00.

Dyżur wakacyjny w przedszkolu
Dyżur wakacyjny w przedszkolu

10-05-2019

Drodzy Rodzice!
Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji potrzeby skorzystania z wakacyjnego dyżuru w przedszkolu, który zaplanowany jest na lipiec. W przypadku braku deklaracji uznajemy, że Państwa dziecko nie będzie korzystało z dyżuru. Prosimy o przemyślane zapisy, gdyż od liczby uczestników dyżuru uzależniona jest organizacja pracy całego przedszkola. Termin oddawania deklaracji upływa 15 maja 2019 r.

Dziękujemy!
Dyrekcja i nauczyciele przedszkola.

Piknik przedszkolny!

08-05-2019

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy na Piknik Przedszkolny, który odbędzie się 25 maja 2019 r. (sobota) w godz. 9:00-12:30
Jednocześnie, bardzo serdecznie prosimy o wsparcie przedszkola poprzez przyniesienie fantów na loterię.

Konsultacje z p. psycholog i p. logopedą!
Konsultacje z p. psycholog i p. logopedą!

06-05-2019

Drodzy Rodzice,
przypominamy o konsultacjach z p. psycholog i p. logopedą dla rodziców dzieci, które idą do I klasy. Spotkanie to będzie 07.05.2019 r. (wtorek) w godz. 12:00-16:00 według listy z Państwa zapisem na konkretną godzinę.

Zmiana terminu Mszy Świętej na zakończenie roku!
Zmiana terminu Mszy Świętej na zakończenie roku!

30-04-2019

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że Msza święta została przeniesiona z czwartku (13.06.2019 r.) na poniedziałek (17.06.2019 r.)
na godz. 15:30
. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi.

Gminne Obchody Święta Narodowego - 3 maja !

26-04-2019

Zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi na Gminne Obchody Święta Narodowego
3 maja w Woli Rzędzińskiej organizowanych przez Samorząd Gminy Tarnów.

Zapraszamy na Przedszkolną Wieczornicę Patriotyczną!

12-04-2019

Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z poezją i pieśnią patriotyczną, czyli na Przedszkolną Wieczornicę Patriotyczną dnia 29 kwietnia 2019 r. o godz. 15:30 w auli przedszkola.

Zmiana terminu!
Zmiana terminu!

26-02-2019

Informujemy, że opłaty za przedszkole są przeniesione z dn. 27.02.2019 (środa) na 28.02.2019r. (czwartek). Opłaty będą pobierane w godz. 7:15-8:15, 14:00-16:00.

Podziękowanie od Minister Edukacji Narodowej

17-01-2019

Przedszkole Sacré Coeur w Tarnowie otrzymało podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego.

Przypominamy, że 9 listopada 2018 roku o godzinie 11:11 w ramach akcji ,,Rekord dla Niepodległej” nasi wychowankowie zaśpiewali hymn państwowy.

 

Wspólne kolędowanie!
Wspólne kolędowanie!

02-01-2019

Smerfy zapraszają na wspólne kolędowanie w Kościele św. Stanisława Kostki w Tarnowie w dniu 06.01.2019r. (niedziela) o godz. 10:45.

Pomóc dla Jagódki!

20-12-2018

Nasza placówka włączyła się w zbiórkę plastikowych nakrętek, których dochód pomoże w leczeniu i rehabilitacji małej Jagódki z Tarnowa! :)

Zmiana terminu Mszy Świętej
Zmiana terminu Mszy Świętej

11-12-2018

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Msza święta została przeniesiona z czwartku (20.12.2018r.)
na wtorek (18.12.2018 r.) na godz. 15:30. Mamy nadzieję, że nie skomplikuje to Państwa planów rodzinnych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców wraz z dziećmi.

Rekord dla Niepodległej!
Rekord dla Niepodległej!

09-11-2018

W ramach akcji "Rekord dla Niepodległej" organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wychowankowie naszego Przedszkola i uczniowie Szkoły Podstawowej 9 listopada 2018 r. o godz. 11:11 zaśpiewali cztery zwrotki Hymnu Polski, aby upamiętnić 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości.

12 listopada po Święcie Niepodlegołości
12 listopada po Święcie Niepodlegołości

08-11-2018

Informujemy, że zgodnie z uchwaloną ustawą o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej ustanawiającą 12 listopada br. dniem wolnym od pracy informujemy, że w naszej placówce
nie będą organizowane zajęcia dydaktyczno-opiekuńcze.

"Hanna Chrzanowska - jedna z nas. Kto następny?"

26-10-2018

Zapraszamy na sympozjum pod honorowym patronatem JE ks. bp. Andrzeja Jeża - Biskupa Tarnowskiego pt. "Hanna Chrzanowska - jedna z nas. Kto następny?", które odbędzie się
8 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Ubezpieczenie na rok szkolny 2018/2019
Ubezpieczenie na rok szkolny 2018/2019

21-09-2018

W roku szkolnym 2018/2019 Przedszkole Sacré Coeur będzie współpracowało z Towarzystwem Ubezpieczeniowym InterRisk TU S.A, które ubezpieczy dzieci od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW).

Prosimy o wpłatę kwoty 30 zł, zaś za kolejne dziecko 20 zł do wychowawczyń grup. Ulga na kolejne dziecko obowiązuje także w przypadku, kiedy rodzic ma dziecko zarówno w szkole i przedszkolu. Termin płatności do 28.09.2018 r.

Msza Św. na rozpoczęcie roku przedszkolnego
Msza Św. na rozpoczęcie roku przedszkolnego

04-09-2018

Zapraszamy wszystkich na Mszę Św. rozpoczynającą nowy rok przedszkolny 2018/2019.
Msza św. będzie 13 września 2018 r.  o godz. 15:30.

Oczyszczacz powietrza w w naszym przedszkolu
Oczyszczacz powietrza w w naszym przedszkolu

01-09-2018

W ramach programu "Małopolska w zdrowej atmosferze" nasze Przedszkole otrzymało od Marszałka Województwa Małopolskiego oczyszczacz powietrza, którego zastosowanie wpłynie pozytywnie na samopoczucie i zdrowie naszych wychowanków.

Program Dobry Start

13-06-2018

Informacje na temat rządowego programu "Dobry start".